Hakkımızda - Batı Kokoreç-Batıkent /Yenimahalle/ANKARA- 0530 868 22 84 - 0533 250 27 52
Hakkımızda

Hakkımızda

 

BATI KOKOREÇ YENİMAHALLE 

 

Kuzu kokoreç, tavuk kanat, mumbar olarak hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Yeme içme ve eğlence organizasyonları için hizmetlerini sürdüren firmamız sayesinde sizler de en lezzetli et keyfini tadabilirsiniz. Müşterilerimizin özellikle tercih etmek isteyeceği ve tercih edebileceği eşsiz et lezzetlerini özenle hazırlıyoruz ve müşterilerimizin ağzında unutamayacakları bir tat bırakmaya çalışıyoruz. Bütün bu kusursuz hizmeti en kısa sürede ve en kaliteli bir şekilde bir telefonla ayağınıza kadar taşıyoruz.

 

 

Aradığınız ve özlediğiniz meşhur et zevki artık firmamızla yeniden canlanıyor. Ankara Kokoreç sektöründe hizmetlerini sürdüren firmamız sizlere keyif dolu hizmetler sunmak için adeta kendisi ile yarışmaktadır. Öncelikle özenle seçtiğimiz etleri hijyenik ve steril ortamlarda saklıyoruz ve deneyimli ustalarımızla kaliteli hizmeti ortaya çıkarıyoruz. Firmamız alanında bir numaralı bir firma olabilmek için kendisi ile yarışmaktadır. Bünyemizde barındırdığımız personellerimizden çalışanlarımıza müşterilerimizden rakip firmalara kadar herkese sevgi ve saygı prensipleri ile ulaşıyoruz. En lezzetli hizmetleri ulaştırmaya gayret ediyoruz.

 

 

Ailenizle mutlu bir akşam yemeği veya iş toplantınızda lezzetli etler mi tatmak istiyorsunuz ya da bir Pazar sabahında keyifli bir kahvaltı salonuna mı ihtiyaç duyuyorsunuz. Her zaman daha başarılı olmanın yollarını arayan ve en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız sizlere arzu ettiğiniz hizmetleri kısa sürede ulaştırıyor. Evlerinize servis yapıyoruz ve bir telefonla arzu ettiğiniz hizmetleri kapınıza kadar taşıyoruz.

ankara yenimahalle alo paket tavuk kanat siparişi,ankara yenimahalle tavuk kanat siparişi,ankara yenimahalle kelle paça çorbası nerede içilir,ankara yenimahalle sakatat yemekleri salonu,ankara yenimahalle mumbar nerede yenir,ankara yenimahalle işkembe çorbası nerede içilir,ankara yenimahalle şırdan dolma siparişi,ankara yenimahalle en iyi kokoreççi,ankara yenimahalle kokoreç salonu,ankara yenimahalle kokoreç nerede yenir,yenimahalle işkembe çorbası nerede içilir,yenimahalle sakatat yemekleri salonu,yenimahalle kelle paça çorbası nerede içilir,yenimahalle alo paket tavuk kanat siparişi,yenimahalle şırdan dolma siparişi,yenimahalle mumbar nerede yenir,yenimahalle kokoreç nerede yenir,yenimahalle en iyi kokoreççi,yenimahalle kokoreç salonu,yenimahalle tavuk kanat siparişi,ankara alo paket tavuk kanat siparişi,ankara tavuk kanat siparişi,ankara kelle paça çorbası nerede içilir,ankara sakatat yemekleri salonu,ankara mumbar nerede yenir,ankara işkembe çorbası nerede içilir,ankara şırdan dolma siparişi,ankara en iyi kokoreççi,ankara kokoreç salonu,ankara kokoreç nerede yenir,işkembe çorbası nerede içilir,sakatat yemekleri salonu,kelle paça çorbası nerede içilir,alo paket tavuk kanat siparişi,şırdan dolma siparişi,mumbar nerede yenir,kokoreç nerede yenir,en iyi kokoreççi,kokoreç salonu,tavuk kanat siparişi,​

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014